Seuran uusi nimi ja hallitus 2018

Pro Dressage Kainuu ry on syyskokouksessa tehnyt päätöksen seuran nimen muuttamisesta. Seuramme uusi nimi on Pro Riders Kainuu ry. Lyhenne Prod säilyy edelleen. Kouluratsastajien lisäksi haluamme olla kaikkien hevosharrastajien yhteinen seura. Pro Riders Kainuu tarkoittaa Kainuulaisten Ratsastajien puolesta. Seuran uusi sähköpostiosoite on proriders.kainuu@gmail.com ja seuran sivut löytyvät facebookista Pro Riders Kainuu Ry -nimellä.

Nettisivujen päivitys on työn alla. Myös nettisivujen osoite tulee muuttumaan päivityksen myötä. Jos sinulla on kuvia valmennuksista, kisoista, seuran järjestämistä tapahtumista tai hevosista, voit lähettää niitä sähköpostisoitteeseemme proriders.kainuu@gmail.com

Uusi hallitus on aloittanut toimintansa  1.1.2018:
Puheenjohtajana toimii Jaana Paavilainen,
Varsinaiset jäsenet ovat: Kirsi Hynninen, Tiina Suoranta, Maiju Varimo
Varajäsenet ovat: Sari Kemppainen, Riitta Pajari

Vastaa

Täytä tietosi alle tai klikkaa kuvaketta kirjautuaksesi sisään:

WordPress.com-logo

Olet kommentoimassa WordPress.com -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Twitter-kuva

Olet kommentoimassa Twitter -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Facebook-kuva

Olet kommentoimassa Facebook -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Muodostetaan yhteyttä palveluun %s